צור קשר

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


מחוייבות לשירות - אביב זימרמן

הפקת אירועים עסקיים

הפקת אירועים עסקיים -חברה ועובדים

בר אספרסו

מסיבות עובדים, ימי עיון מקצועיים,ימי גיבוש וכיף וגיבוש מנהלים
כלל ידוע הוא, כי הפקת אירועים עסקיים של חברה לעובדים הינו האמצעי היעיל ביותר בהידוק הקשר הישיר בין הנהלת החברה לעובדים. הפקת אירועים עסקיים,מסיבה או יום כיף, יכול לתרום רבות לחיזוק, להידוק ואף ליצירה מחדש של הקשר בין העובדים לדרג הניהולי בחברה.

חשיבות הקשר בין העובדים והחברה הוא הרבה מעבר לחידוד תחושת גאוות יחידה. אירוע חברה אשר תוכנן בקפידה על-ידי מפיק אירועים מקצועי, יספק לעובדי החברה הזדמנות להכרת המנהלים בדרך ישירה ואישית יותר, הזדמנות לקיום מפגש נטול מתחים שונה ובאווירה רגועה. מעבר לכך,אירוע חברה, מסיבת חברה ואף כינוס או יום עיון בעל אופי מקצועי משולב, כמובן, באווירה של יום כיף, יתרום רבות לתחושת השייכות והענקת "זריקת מרץ" וכמובן מוטיבציה לעובדי החברה.

הרצון לקיים אירוע חברה מוגבל, כמובן בתקציב הנקבע מראש. ואולם, מפיק אירועים מקצועי, בעל ניסיון רב-שנים של הפקת אירועים עסקיים וימי כיף לחברות, ימי עיון מקצועיים ומסיבות חברה, ידע לא רק לסייע למנהלי החברה בהגדרת היעדים החברתיים והיעדים המקצועיים אותם הם מעוניינים להשיג, אלא גם להשיג את מירב האפקט בהתאם למגבלות התקציב - תוך שימוש ברעיונות מקוריים, רעננים וחדשים למיקסום אירועי החברה.

אביב זימרמן - ייעוץ, ניהול והפקת אירועים עסקיים תחשוב יחד אתכם על הרעיונות שיבדילו את האירוע מאירועים אחרים, תאתר יחד אתכם את הצרכים המקצועיים ותמצא את הדרכים המתאימות והנכונות ביותר ליישם אותן באירוע. כחברה המתמחה בתחום הפקת אירועים עסקיים, בעלי אופי חברתי, יסייעו מפיקי האירועים ומנהלי האירועים המקצועיים העומדים לרשותנו באיתור המקום המתאים ביותר לקיום האירוע, תכנון לוח הזמנים הנכון, סיוע בבחירת סוג הקייטרינג ואף מבנה תפריט האוכל. בשלב השני בתכנון האירוע נפעל ליציקת התכנים הבידוריים בשילוב התכנים המקצועיים והחברתיים, כולל מציאת נקודת הזמן לקיום מינגלינג החשוב כל-כך לגיבוש החברתי בין העובדים ובין העובדים להנהלת החברה.

לנו יש את הידע ואת הניסיון, את הקשרים המקצועיים ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר לתכנון והפקת האירוע המושלם. ובעוד אתם תיהנו מרגעים גדולים, אנו נטפל בפרטים הקטנים, שהרי ידוע הוא כי עובד מרוצה פירושו חברה מרוצה. את המחמאות ופירות השקעתכם בבחירת מפיק האירועים וחברת הפקת אירועים עסקיים נכונה, נשאיר לכם...

הפקת אירועים עסקיים לחברות

השקת מוצר, הפקת כנס לקוחות או כינוס מיוחד עבור ספקים, ימי עיון מקצועיים או הפקת אירועים עסקיים ומסיבות  המשלבות לקוחות, ספקים ועובדים, הן הדרכים הטובות ביותר לבניית מערכת עבודה מקצועית. אירוע עסקי קובע, במידה רבה, את מיתוג החברה ומיקומה בין לקוחותיה העסקיים ועובדיה. הקונפליקט בתכנון האירוע המתאים ביותר אשר ישרת את צרכי החברה - לצד הרצון באירוע אשר יותיר טעם של עוד וכמובן יתרום בעקיפין להשגת יעדי החברה, מחייב את בחירת אנשי המקצוע המתאימים ביותר להפקת האירוע המדובר.

חברת אביב זימרמן - ייעוץ, וניהול הפקת אירועים עסקיים מתמחה בהפקת אירועים עסקיים מסוג זה, כאשר רשימת הלקוחות הגדולה של החברה מוכיחה זאת. כצעד ראשון, לאחר שמומחי החברה בוחנים יחד אתכם את מטרות ויעדי האירוע העסקי, מתחילה העבודה האמיתית: מציאת שלל פתרונות ובניית הקונספט הנכון - תוך התחשבות מלאה בתקציב ובמטרות. התחשבות במסרים השיווקים, הצרכים לחיזוק ולמיתוג המוצר, הקשר הישיר וביסוס מעמדכם בעיני הלקוחות והספקים ועוד. במהלך בניית הקונספט נשקיע בחברה זמן רב בבחירת המיקום המתאים לקיום האירוע בהתאם לדרישות הלקוח, בהתאמת התכנים השונים הנדרשים לקיום אירוע (מוסיקה, קייטרינג, הדברה ותאורה, בחירת תפריט בר אלכוהול או נקודות קפה, פינות ישיבה לצרכי מינגלינג והיכרות, הופעה או מופע, יצירת אווירה באמצעות עיצוב, שילוב קד"מים ממוקדי מטרה ועוד). הצלחת אירוע עסקי, במידה רבה, תלויה ביכולת לתרגם כוונות ורצונות לביצוע מעשי בפועל. לנו כחברת הפקת אירועים מובילה, יש את הידע, הניסיון וכמובן היכולת לבצע זאת!

הפקת אירועים עסקיים

חברת אביב זימרמן - ייעוץ וניהול הפקת אירועים עסקיים מציעה קו מחשבה מקורי וקונספט מלהיב לקיום אירועים עסקיים. למפיקי האירועים בחברה ניסיון רב שנים של הפקת אירועים עסקיים ואירועים חברתיים לאנשי עסקים, בין היתר, במקומות ובאתרים הנחשבים לעיתים כלא שגרתיים. בין היתר: הפקת אירועים עסקיים על חוף הים במטרה ליצור אווירה משוחררת ולא מחייבת, הפקת אירועים עיסקיים בטבע במטרה לחזק את הקשרים המקצועיים דווקא בהיבטים החברתיים ובאווירה רגועה, הפקת אירועים עיסקיים בעלי אופי אתגרי על בסיס פעילות אקסטרים במטרה לשדר נועזות וגיבוש, הפקת אירועים עיסקיים באווירה אוריינטלית כאירוע בסביבה מדברית ובמאהל בדואי - לחילופין הפקת אירועים עסקיים על יאכטה במטרה לשדר נינוחות ויוקרה.

אחד הטרנדים המובילים בימים אלה הינו  הפקת אירועים עסקיים ב- וילה לאירועים סביב בריכה או לופט יוקרתי לאירועים תוך שימוש במגוון רעיונות מקוריים, אטרקציות לאירועים ועוד. אירועים עסקיים מסוג זה מאופיינים בשילוב מסיבות קוקטייל, שמאחוריהן הושקעה מחשבה רבה לקידום המטרות שהוצבו על-ידי מזמיני האירוע. יתרון נוסף נובע מהיכולות להפיק את מרב התועלות העסקיות בהתאם לתקציב המוקצה. אנו יותר מנשמח לשתף אתכם בסוד איך עושים את זה. כי אירועים גדולים מתחילים בתכנון כל הפרטים הקטנים - וזאת המומחיות שלנו כ- מפיקי אירועים המתמחים ב- הפקת אירועים עסקיים.

הפקת אירועים עסקיים לחברות / הפקת ערב עובדים / טיול חברה / ימי כיף

ערב קזינו, קריוקי, סטנד אפ קומדי, הפקת אירועים עסקיים בנוף ירוק ופתוח או בבר מועדון אופנתי, טיולי חברה בארץ או בחו"ל,, ימי כיף אתגריים, מסעות אקסטרים לחברות, ימי ספורט, אירועים בוילה מפוארת עם בריכה, הפקת אירועים עסקיים בטבע, אירוע ברביקיו, מסיבת קוקטייל, סדנאות כיף, סדנאות לימודיות, הפעלות קבוצתיות, אירועים בחוף ים, וילות לאירועים, הרצאות, הופעות, איתור מקומות לאירועים בהתאם לכל תקציב ולכל כמות משתתפים.

אביב זימרמן - ייעוץ וניהול הפקת אירועים עסקיים תשמח להעמיד לרשותכם את כל הידע המקצועי, הניסיון וכן הוותק הרב, כדי להפוך את הרצונות למציאות ואת האירוע לאירוע המנצח המוקדש לעובדים שלכם.

 הפקות אירועים
[Top]
הפקת אירועים | הפקת אירועים עסקיים  | הפקת אירועים פרטיים | אטרקציות והפקות אירועים | אטרקציות לאירועים | מפיקי אירועים
 וילות לאירועים | ניהול אירועים | הפקת חתונות | ארגון אירועים
שיתוף פעולה ברשת | קישורים | אתרים מומלצים
אביב זימרמן | הפקת אירועים |  ת.ד. 948 אבן יהודה 40500 | פקס:077-7650500 | נייד: 050-2400002    E-MAIL-  info@mye.co.il   
 
לייבסיטי - בניית אתרים