צור קשר

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


מחוייבות לשירות - אביב זימרמן

הפקת אירועים - מה זה

בשנים האחרונות תחום הפקת אירועים, מוגדר כמקצוע לכל דבר. ישנם מגוון בתי ספר אשר מציעים מסלולי לימודים מעניינים המבטיחים ללמד את קהל המתעניינים במקצוע את כל מה שנדרש על הפקת אירועים, מהבסיס ועד הרמה המקצועית ביותר.

הפקת אירועים - מה זה?

הפקת אירועים הוא מקצוע שמטרתו להגיע ללקוח שמעוניין באירוע זה או אחר ולהציע לו תכנון וביצוע של אירוע משלב התכנון ועד שלב נעילת האירוע עצמו. הפקת אירועים כוללת צוות של מפיקי אירועים, שעליהם מוטלת האחריות לדאוג לעובדים, לספקים השונים, לעיצוב האירוע, ללקוח עצמו וללקיחת האחריות שהאירוע יפעל בהרמוניה מוחלטת מתחילתו ועד סופו. מפיק אירועים מקביל לבמאי תיאטרון ומנהל הצגה יחדיו. הוא יקבל החלטות, יקבע עובדות וידאג שכל החלקים נתפרים לפיסה אחת. על החברה להפקת אירועים גם לדאוג לפתרונות במקרה בהן צצות בעיות לא חזויות בתהליך העבודה. ישנם אנשים רבים המעוניינים לחלוש ולהפוך למקצוענים בתחום זה ואלו הם אלו הנרשמים לקורס הפקת אירועים.

הפקת אירועים -קורסים

ישנם קורסים רבים להפקת אירועים. מרביתם נמשכים כשישה חודשים ואורכים בין מאה למאתיים שעות לימוד. מטרת קורס הפקת אירועים הוא לתת לבוגר את הכלים, איתם הוא יוכל לצאת לשוק העבודה ולהפיק אירוע מתחילתו ועד סופו בצורה הטובה ביותר. בקורס הפקת אירועים ילמד הסטודנט כיצד להתמודד עם משברים לא צפויים במהלך הפקת האירוע, כיצד לנהל תקציב בצורה נכונה וזאת בהתאם לסוג האירוע, כיצד לשווק את האירוע בצורה שתביא לתוצאות הטובות ביותר, כמו כן, הם ילמדו על הפרופיל של בעלי אולמות האירועים וכיצד להתמודד איתם, תהליכי עבודה המערבים אנשי תאורה שונים, עובדי במה, אנשי סאונד ועוד. כיום, ישנם קורסים רבים להפקת אירועים בכל חלקי הארץ ולכל קורס יש תנאי קבלה משלו. רצוי לברר על ותק המכללה שמעבירה את הקורס, טיב המרצים, מהן שיטות העבודה-למידה שלהם ולבצע סקר שוק בדבר מחיר עלות הקורס.

הפקת אירועים - עבודה

שוק הפקת האירועים הוא שוק המאגד עבודות רבות, אך כבכל עבודה יש לנסות וליצור קשרים טובים ככל הניתן עם אנשי מקצוע הקשורים לתחום הפקת אירועים. דבר זה יכול להתבצע כבר במהלך לימודיכם שכן מרבית המרצים שיעבירו לכם את הנושאים השונים הקשורים בהפקת אירועים, הם מטובי אנשי המקצוע העובדים בתחום לא מעט שנים. נכון להיום, ישנה דרישה רבה להפקת אירועים מכל הסוגים, אם מתחום האירועים המשפחתיים: בריתות, חתונות, בר צווה ועוד או בתחום העסקי: אירועי חברה, אירוע פרזנטציה, אירועי יחצנות, אירוע גאלה ועוד. אם אתם באמת מעוניינים לעבוד בתחום זה, לא תהיה סיבה שלא תמצאו עבודה בתחום הפקת אירועים.

הפקת אירועים - סוגי קטגוריות

חשוב לדעת שישנם קטגוריות שונות בתחום הפקת אירועים. דבר זה חשוב על מנת לדעת באיזה תחום הנכם מעוניינים להתמחות. מלבד זאת תמיד כדאי לבדוק באם הקורס שאליו אתם נרשמים כולל את הקטגוריה שבה הנכם מעוניינים להתמחות. אירועים פרונטלים- מיני הצגות שמטרתן בידור, מופעי במה שונים, אירועי קרקס ולהטוטנות, אירועי מוזיקה ועוד. אירועי קד"מ- אירוע השקה של מוצר או סניף חדש, אירועי קידום מכירות. אירועי הפעלה- אירועי יום הולדת, אירועי קריוקי, אירועי שירה בציבור. אירועי מזון- שוק האוכל, אירועי חברות קייטרינג, אירועי דוכני מזון. אירועי אמרגנות- אירועים של קופות כרטיסים, אירועי אמרגנים, אירועים של מפיקים מתחומים שונים. אירועי גיבוש- ימי מחזור, מסיבות סוף שנה, אירועי סדנאות. אירועי היי טק- אירועי עובדים, אירועי רפרזנטציות, אירועי מוצר, אירועי עלייה לאוויר ועוד.
[Top]
הפקת אירועים | הפקת אירועים עסקיים  | הפקת אירועים פרטיים | אטרקציות והפקות אירועים | אטרקציות לאירועים | מפיקי אירועים
 וילות לאירועים | ניהול אירועים | הפקת חתונות | ארגון אירועים
שיתוף פעולה ברשת | קישורים | אתרים מומלצים
אביב זימרמן | הפקת אירועים |  ת.ד. 948 אבן יהודה 40500 | פקס:077-7650500 | נייד: 050-2400002    E-MAIL-  info@mye.co.il   
 
לייבסיטי - בניית אתרים