צור קשר

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


מחוייבות לשירות - אביב זימרמן

הפקות אירועים

דוגמאות להפקת ארועים

הפקות אירועים הוא שירות שהולך וצובר תאוצה בשנים האחרונות. כאשר קיימים כל כך הרבה אירועים בחיינו ואנו מוזמנים לכל כך הרבה אירועים, פעמים רבות אנו מרגישים שאנחנו מעוניינים שהאירוע החשוב בחיינו או בחיי יקירנו יהיה היפה, הנוצץ והייחודי ביותר. במגזר העסקי קיימים אירועים חשובים ביותר, שאליהם מוזמנים משקיעים ואירוע זה הוא למעשה כרטיס הביקור של החברה. תארו לכם מצב, שבו חברה מתכננת אירוע חברה שאליו היא מזמינה משקיעים רבים במטרה שישקיעו ביוזמה החדשה של החברה ואילו כשהמשקיעים מגיעים הם רואים אולם עלוב, עם כמה משקאות, סידור לא נכון של דקורציה ואי התאמה בין מה שמייצגת החברה לאופי ורמת האירוע שהיא עורכת. התוצאה היא כשלון של האירוע וקרוב לוודאי אובדן של המשקיעים.

הפקות אירועים פרטיים

בר מצוות- באירועי בר מצווה ובת מצווה, חברות הפקות אירועים שוטחות בפני הלקוח סוגים שונים של אירועים. אחד האתגרים בבר מצווה הוא היכולת ליצור אירוע הרמוני המתאים לקהל היעד של בני הנוער וקהל היעד של המבוגרים. באירועים אלו, יש אפשרויות בחירה רבות כשלרוב הן מתבססות על קונספט "הגשם משאלה" של חתן או כלת הבר/בת מצווה. ישנם כאלו המעוניינים בבר מצווה המבוסס על אגדה זו או אחרת, אחרים מעוניינים בבר מצווה המתבססת על סרט נעורים, יש כאלו המעוניינים בבר מצווה בחוף הים בשעות אחר הצהרים המוקדמות או הערב ועוד. חתונות- לאדם השוכר את שירותיהן של חברות הפקות אירועים יש את האופציה לומר לחברת הפקות אירועים באיזה סוג של חתונה הוא מעוניין. האם מדובר בחתונה בסדר גודל קטן או גדול, האם מדובר בחתונה בסגנון קלאסי רומנטי, חתונה בסגנון של תקופה מסוימת, חתונה מסורתית, חתונת צהרים על בסיס מסיבת קוקטיילים, חתונת קיץ באוויר הפתוח, חתונה הפוכה, חתונה אנגלו סקסית אורתודוכסית, חתונה כפרית ועוד. טכסים שונים- בריתות וחינה- כאן הפקת אירועים מערבת טקס מסורתי וחברת הפקות אירועים הן אלו שדואגות למוהל, להכנות הנדרשות לטקס זה ולאבזור והאווירה הנדרשים. דבר זה חל גם על טקס חינה המתבצע ברוח המסורת. ימי הולדת ומסיבות- הפקות אירועים נהוגות גם באירוע יום הולדת ומסיבות שונות ומתבססות על משאלתו של בעל השמחה וסדר הגודל של המוזמנים לאותו אירוע.

הפקות אירועים עסקיים מסחריים

אירועי חברה- לכל חברה ישנם סדרה של אירועים שנועדו ליחצן את אותה חברה, את מוצריה ואת עובדיה. לכל חברה חייבים לתפור את חברת הפקות אירועים אשר תצליח לתפור לה את החליפה המדויקת לכל אירוע על בסיס חזון החברה, סגנונה ותחום ההתמחות שלה. רוב החברות מעדיפות לשכור חברת הפקות אירועים אשר תלמד אותה ותוביל את הפקות אירועים של כל החברה. אירועי פרזנטציה- פרזנטציה של מוצר חדש לקהל משקיעים או לקהל העובדים.
אירועי פתיחת סניף חדש- הפקות אירועים של פתיחת סניף חדש, המערבות שילוב של חברות הפקות אירועים עם חברות יחצנות שונות. אירוע עובדי חברה- הפקות אירועים בסדרי גודל משתנים לכבוד עובדי החברה. אירועי חג, אירוע עובד מצטיין, אירוע הנפקה בבורסה, אירוע חלוקת רווחים לעובדים ועוד. קונספט האירוע יהיה חייב תמיד להיות תפור בהתאם לאופייה של החברה ונושא האירוע עצמו. הפקות אירועים אלו, יכולות לקחת זמן רב ולכן כדאי לקחת את שירותיהם של מקצוענים שיובילו את תהליך הפקות אירועים משלב התכנון ועד שלב סיום האירוע עצמו.

הפקות אירועים של יחסי ציבור והשקות

אירועי קונספט- אירועים שלהם נבנה קונספט מראש. חברת הפקות אירועים חייבת להיצמד לקונספט האירוע לאורך כל שלבי התכנון.
אירועי גאלה- אירוע גאלה מורכבים מהזמנתם של יחצנים רבים, סלבריטאים ותקשורת. עיצובו ושיטת תכנונו של האירוע חייבת להתבסס על המוצר החדש או החברה החדשה המשמשת כנושא האירוע.

הפקות אירועים- המפתח להצלחת האירוע שלכם

לחץ כאן ליצירת קשר
[Top]
הפקת אירועים | הפקת אירועים עסקיים  | הפקת אירועים פרטיים | אטרקציות והפקות אירועים | אטרקציות לאירועים | מפיקי אירועים
 וילות לאירועים | ניהול אירועים | הפקת חתונות | ארגון אירועים
שיתוף פעולה ברשת | קישורים | אתרים מומלצים
אביב זימרמן | הפקת אירועים |  ת.ד. 948 אבן יהודה 40500 | פקס:077-7650500 | נייד: 050-2400002    E-MAIL-  info@mye.co.il   
 
לייבסיטי - בניית אתרים